Çakıt Mühendislik Müşavirlik İnş. Ve Tic.Ltd.Şti

Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında kurulan şirketimiz, branşında ihtisaslaşmış, deneyimli ve yetkin kadrosu ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çelik konstrüksiyon yapıların projelendirilmesi, imalat ve montaj kontrolluğu konularında, teknolojik ve bilimsel gelişmeler doğrultusunda hizmet vermektedir.

   Bu amaçla, proje aşamasından anahtar teslimine kadar, malzeme temininden itibaren başlayan süreç içerisinde özellikle atölye imalatları safhasında olmak üzere, şantiye safhasına kadar kimyasal, mekanik, utrasonik ve radyografik kontrolleri içeren müşavirlik ve danışmanlık hizmetlerini de özenle yürütmektedir. Tüm statik ve dinamik modelleme ve hesaplamalarında, dünya mühendisliği tarafından kabul görmüş gerçek üç boyutlu ve sonlu elemanlar metodları ile analiz ve dizayn yapabilen, periyodik olarak güncellenen bilgisayar programları kullanılmaktadır. Karmaşık ve özellikli mühendislik problemlerinin çözümünde üniversitelerimizin değerli Öğretim Üyelerinden profesyonel danışmanlık hizmeti alınmaktadır. Bu kapsamda gündemi takip edebilmek ve güncel mühendislik hizmeti verebilmek amacı ile teknik kadromuz periyodik olarak meslek içi eğitime tabi tutulmaktadır.

Her türlü çelik konstrüksiyon tek katlı ve çok katlı sanayi yapıları, yüksek yapılar, uçak hangarları, kuleler ile demiryolu-karayolu köprüleri ve asma köprüler başlıca faaliyet konularımız kapsamına girmektedir.

 


2H Tasarım

   
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry